Skip to main content

Ritmik formların inşası, somut ve soyut formlar arasındaki çatışma Akut açı tutkulu ve dinamiktir, irade ve delici bir gücü ifade eder.

- Carlo Carra

Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Müşterilerimize sunduğumuz Hizmetlerimizde, kaliteli malzeme kullanımı, işçilik kalitesi ve estetik tasarım öncelikli konulardır. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunarız. Ayrıca, müşterilerimizin bütçe ve zaman planlaması konularında da destek sağlamaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleriz.

Mutfak Dekorasyonu

Ev ortamında önemli ve dikkat çeken bir dekorasyon alanıdır. Günlük hayatımız içinde ne çok
kullandığımız ve kullanılan alanlardır.

Detayları Gör

Tuvalet ve Banyo Dekorasyonu

Banyolar, evin en çok kullanılan bölümlerinin başında gelir. Ancak dekorasyon konusunda oldukça ihmal edilir. Banyolar da dekorasyonun en temel aşaması dekorasyonda en önemli aşamanın, evin diğer odalarında duvar rengi seçimi olduğunu düşünürsek, banyo dekorasyonunda da durum benzerdir.

Detayları Gör

Parke Dekorasyonu

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür. Doğal bir malzeme olması nedeni ile parke zemin kaplamaları yapı işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Detayları Gör

Boya Badana Dekorasyonu

Boya badana dekorasyonu, yaşam alanlarının ve iş yerlerinin yenilenmesi ve güzelleştirilmesi için en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Siz de evinizde veya iş yerinizde boya badana dekorasyonu yaptırarak, mekanınızın görünümünü ve enerjisini yenileyebilirsiniz.

Detayları Gör

Sıhhi Tesisat İşlemleri

Sıhhi tesisat döşenecek her türlü yapının keşfini ve kurulumunun yapılması. Kurulan sistem ve ürünleri test ve kontrol ederek işlemimizi tamamlıyoruz.

Detayları Gör

Tente Uygulaması

Tente Kategorilerimiz ; Mafsallı tente, Körüklü tente, Klasik tente, Sabit tente, Pergola tente, Kasetli tentedir. Müşterilerimizin seçmiş olduğu ürün kategorisine göre yerinde keşif yapıyoruz ve alanine uygun olması doğrultusunda montajını yapıyoruz.

Detayları Gör

İç ve Dış Kapı Uygulaması

Müşterilerimize kategorilerden seçeceği ürüne istinaden daire içi ve dışı kapı montajını yapıyoruz. Ayrıca eski kapılara tamir onarımını yapıp panel boya ile restore ediyoruz.

Detayları Gör

Daire İçi Full Tadilat, Bakım ve Onarım İşlemleri

Öncelikli olarak müşterimizin belirtmiş olduğu dekorasyon veya alanında uzman mimarlarımız ile çizim ve dekorasyonun yapılmasının doğrultusunda daire içi anahtar teslim full tadilat bakım onarım uygulaması yapıyoruz.

Detayları Gör

Led Spot Tavan, Asma Tavan ve Kartonpiyer Uygulaması

Led spot tavan, asma tavan ve kartonpiyer uygulamaları, modern ve şık bir dekorasyon için tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Svs Group Dekorasyon Firması olarak, uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimizle bu uygulamaları müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Detayları Gör

Karot Uygulaması

Deprem riski taşıyan konutlarda alanında uzman Mühendislerimizle karot testi uygulaması yapıyoruz. Yapılan bu testte her kattan 3'er tane karot, sıyırma ve röntgen alıyoruz. Çıkan sonucu müşteri ve ilgili resmi kurum ve kuruluşlara bilgilendiriyoruz.

Detayları Gör

Elektrik Tadilatı

Konut veya şirketlerinize ana sigortadan başlayıp tüm tesisatı değiştiriyoruz. Arıza verilen bölümlere bakım onarım yapıyoruz.

Detayları Gör

Hizmet mi vermek istiyorsunuz?

Bizimle Çalışın

Hizmet mi almak istiyorsunuz?

Bize Ulaşın