Skip to main content

Led Spot Tavan, Asma Tavan ve Kartonpiyer Uygulaması

Led Spot Tavan, Asma Tavan ve Kartonpiyer Uygulaması, mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpen ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır. Binalara yük getirmez. Kullanılan malzemenin cinsine göre yangına dayanıklılığı, hijyenik olması, neme dayanımlı olması, elektrik tesisatı ve sıhhi tertibatı gizlemesi, bunlardan kaynaklanan arızalara kolayca müdahale edilmesi gibi yararlarının yanında; mekanın yapısına uygun malzemenin seçilmesi bütünlüğü oluşturması açısından estetik görünüşü vardır. Yapılan uygulamada Müşterilerimizin belirleyeceği ışık ton ve renkleri tercih sebebidir.

Led Spot Tavan Uygulaması

Led spot tavan uygulaması, modern ve şık bir görünüm sağlayarak mekanlara estetik bir hava katmaktadır. Betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan bu sistem, kullanılan malzemenin cinsine göre yangına dayanıklılığı, hijyenik olması, neme dayanıklı olması gibi birçok avantaj sağlamaktadır. Led spot tavan uygulaması, mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bir sistemdir ve alçıpen ya da dekoratif paneller ile sonlandırılmaktadır. Ayrıca müşterilerin tercihine göre ışık ton ve renkleri seçimi yapılabilmesi, uygulamanın kişiye özel bir hava katması açısından önemlidir.

Asma Tavan ve Kartonpiyer Uygulaması

Asma tavan ve kartonpiyer uygulaması, mekanların dekorasyonuna modern ve şık bir dokunuş sağlamaktadır. Bu sistem, mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlamaktadır. Asma tavan uygulamasında, mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bir sistem alçıpen ya da dekoratif paneller ile sonlandırılmaktadır. Kartonpiyer uygulaması ise, tavan ve duvarların birleşme noktalarında kullanılarak mekanların daha şık bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Bu uygulamalar, yapının bütünlüğünü koruyarak aynı zamanda elektrik tesisatı ve sıhhi tertibatı gizleyerek mekanın daha düzenli bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca, müşterilerin isteğine göre seçilebilecek farklı malzemeler ve renkler ile kişiye özel bir hava katmaktadır.

Led Spot Tavan, Asma Tavan ve Kartonpiyer Uygulamasını SVS Group Dekorasyon ile emin ellere bırakın.

Projenizi bizimle paylaşın, gerekli işlemlere beraber başlayalım.